WWE Smackdown vs Raw..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Smackdown vs Raw..

Smackdown vs Raw Haberleri..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında)

2 posters
YazarMesaj
_Jeff Hardy_
Adminsrator
Adminsrator
_Jeff Hardy_

Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında) Empty
MesajKonu: Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında)   Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında) Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 3:45 pm

Herkes Beni dinlesin..
Ben World Heavyweight Champion Olmam İçin Maç Yapmalıyım Ama Bu Hiç Kolay Olmayabilir Hey John Morrison Gel Senle World Heavyweight Championluk İçin Kapışalım Ne Dersin?
Der Ve Ringden çıkar..
https://smackdownvsraw.1forum.biz
_Jeff Hardy_
Adminsrator
Adminsrator
_Jeff Hardy_

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında)   Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında) Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 4:27 pm

Kemer Sonunda Benim Oldu Demiştim Bu Benim Hakkımdı Der Ve çıkar..
Tna Hardy Eningma
Super Moderator
Super Moderator
Tna Hardy Eningma

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında)   Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında) Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 10:21 pm

Hey Hey Hey Jeff Seni Tanırım Çok aksi bir adamsın ama ne dersin senle bir TLC ye Ne dersin Der Demez Trıple h alıp power slam ile jeff hardynin üstünde masayı kırıyor Aman tanrım matt hardy geldi ovvv... matt bir sandelye yedi kafası kanıyor haftaya jeff ile trıple h önemli muhteşem bir maçı olacak
_Jeff Hardy_
Adminsrator
Adminsrator
_Jeff Hardy_

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında)   Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında) Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 3:28 pm

Jeff Sakat Olarak Sahaya Geldi Ve:

Maçı Ben Yendim Benim Gibi Bir Champion a Bunu Yapmıycaktın Der Maç Sonucuna İyi Bak Der Ve Extreme Twist Of Fate Yapar Ve Gider
Tna Hardy Eningma
Super Moderator
Super Moderator
Tna Hardy Eningma

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında)   Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında) Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 9:40 pm

Trıple H Shawn Mıcheals İle Jeff Hardynin Ayağı Sakat Şekilde Odasına girdiler Ve:

Aman Tanrım Döve Döve Ringe Atıyorlar Jeff Hardy Yoksa Sakatmı Kalacak Ovvv Yine Sandelye ama bu sefer ayağına 7 defa aman allahım sedye görevlileri geldi Dx izin vermiyor masaylan bir power slam ve shawn micheals sharpshooter ayağı çok kötü oldu jeffin aman allahım o çekiç çıktı yüzüne birtane ovvv ve bir pedigree ve sonunda Dx şarkısıyla yola devam ederler
_Jeff Hardy_
Adminsrator
Adminsrator
_Jeff Hardy_

MesajKonu: Geri: Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında)   Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında) Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 9:44 pm

Morrison ve Jeff Ringe Gelir Triple H Handicap 1 Maç Olucak Der Ve Sen Tek Olucaksın Maçımız Yarın Olucak Görüceksin Kim Kimi Eziyor Jeff De Derki:Bunun Acısı Çıkacaktır..

Jeff Hardy Konuşuyor..(World Heavyweight Champion Kemeri Hakkında)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jeff Hardy Vs Triple H(World Heavyweight Championship)
» Jeff Hardy Vs John Morrison World Heavyweight Championship
» Ecw Champion Kemeri
» WWe Kemeri
» interconentinal kemeri